Spolupráca s golfovou tour KMSgolf

Golf a moje vrecká.
Že ako to ide dokopy? 
Veľmi ľahko. Minulú sobotu 11.6.2020 sa odohralo prvé kolo úplne novej golfovej túry @kmsgolf.sk kde organizátory myslia na našu planétu . Poviete si "a to už ako sa dá pri golfe byť eko". Na každom golfovom turnaji dostane každý hráč fľašu vody. Nie len jednu. Jedna osoba vypije takýchto vôd aj 5-6 za celý turnaj. Na turnaji býva v priemere okolo 50 až 80 ľudí. Tak si prerátajte koľko plastu je len z jedného turnaja. Ďalej máme aj iné občerstvenie, tašky, a veľa iného odpadu.
Golfový turnaj @kmsgolf.sk obmedzila množstvo odpadu, každý hráč má svoju nerezovú dopĺňateľnú fľašu, občerstvenie je premyslené tak aby sa nepodávalo s plastovým príborom a napríklad ceny pre víťazov sú trošku viac "eko". Tu veru neuvidíte plastový umelý víťazný pohár, ktorý doma aj tak chytá len prach . Krásne ručne robené drevené ceny pre víťazov vyzerajú super a je to aj taký doplnok do bytu. No a medzi cenami nájdete na tejto golfovej túre aj moje vrecká @handmade_eliska ... Miesto nevzhľadných reklamných igelitových tašiek l, ktoré každý golfista vyhodí už pri tom, ako nastupuje do auta pri ceste z golfu, má takéto #ecofriendly vrecko.
Som veľmi rada, že moje výrobky sú súčasťou tejto golfovej túry a že aj v tejto oblasti sa nájdu ľudia, ktorí myslia troška inak .
Ďakujem @kmsgolf.sk a nech sa darí